تدریس پیانو انلاین

تدریس پیانو آنلاین

تدریس پیانو انلاین یکی از بروز ترین روش های تدریس پیانو است. تدریس پیانو انلاین بسیار برای افراد با مشغله زیاد و یا برخی کودکان کارامد است.

آیا تا به حال تدریس پیانو انلاین را شنیده اید؟ پیانو سازی بسیار قدیمی و پرطرفدار با صدای دلنشین است که دارای اساتید مجربی در دنیا می باشد. در ایران هم اساتید بیشماری وجود دارند اما اساتیدی که بتوان آنها را بسیار شنید کم است. به تازگی روشی تازه برای تدریس پیانو به وجود آمده است که به تدریس پیانو انلاین مشهور شده است. این روش بسیار برای افرادی که دغدغه شغلی دارند و یا می خواهند آموزش های استاد خاصی را فرا گیرند بسیار کار آمد است. تدریس پیانو انلاین برای کودکان هم استفاده می شود. مهمترین نکته اموزش انلاین این است که فرد به سرعت کلاس های حضوری این ساز را فرا نمی گیرد.

 

پیانو تدریس

 

مزایا و معایب تدریس پیانو انلاین

با توجه به اینکه یکی از روش های یادگیری پیانو به صورت آنلاین می باشد دارای مزایا و معایبی است از مزایای این روش می توان به امکان یادگیری در هر نقطه از شهر یا کشور و … اشاره کرد که محدودیت انتخاب اساتید هم برداشته می شود چرا که این روش به کمک اپلیکیشن ها و یا دوربین ها به کمک اینترنت انجام می گیرد از موارد دیگر باید به هزینه بسیار پایین تر نسبت به کلاس های حضوری اشاره کرد. این روش حتی برای افراد شاغل هم می تواند بسیار موثر باشد اما هر روشی دارای معایبی نیز می باشد.

پیانو انلاین

معایب تدریس پیانو انلاین نداشتن دقت بالا در ایرادگیری از شاگردان است همینطور به صورت حضوری اساتید به هماهنگی دست چپ و راست شاگردان بسیار کمک می کنند. از مهمترین مواردی که جزو معایب تدریس پیانو انلاین محسوب می شود مقید بودن شاگردان به تمرین روزانه برای ارائه به اساتیدشان است.

پیانو آنلاین

نواختن پیانو انلاین

امروزه راه های بسیاری برای نواختن پیانو به صورت آنلاین وجود دارد به غیر از انتخاب اساتید برای آموزش آنلاین راه های مختلفی وجود دارد که امروزه افراد را برای یادگیری پیانو بسیار مشتاق کرده است. یکی از این راه ها استفاده از سایت هایی است که می توانید پیانو را به صورت آنلاین ببینید و بنوازید. این سایت ها هم به عنوان سرگرمی کاربران استفاده می شوند و هم کاربرد یادگیری دارند. نواختن پیانو انلاین به کمک موس یا کیبورد و یا در صورت دلخواه با لمس انگشتانتان نواخته می شود. شما می توانید تصویر پیانو با کلاویه را به صورت کامل ببینید و از آن لذت ببرید.

پیانو آنلاین

استاد پیانو انلاین

پیانو با توجه به اینکه یک ساز قدیمی و بسیار خاص است به طور معمول  برای یادگیری آن نیاز به ۳ تا ۶ ماه زمان است که با توجه به استعداد و تلاش هنرجو ممکن است این زمان تغییر کند. اما در تدریس پیانو آنلاین این زمان تغییر می کند. استاد پیانو انلاین در زمان تدریس پیانو انلاین تمام نکات را ذکر می کند و این فیلم ها همیشه با هنرجو هستند تا هر زمان که به مشکلی برخورد کند بتواند این فیلم ها را از نو با دقت بهتر  ببیند. استاد پیانو انلاین باید استادی مجرب باشد تا بتواند تمام نکات مهم را به صورت واضح برای  هنرجو مجازی خود بیان کند در آن صورت است که بازدهی عالی خواهد داشت.

آموزش پیانو انلاین برای کودکان

پیگیری تمرینات

همانطور که می دانیم یکی از بهترین دوره هایی که برای فراگیری ساز پیانو وجود دارد سنین کودکی و نوجوانی است. به همان نسبتی که بزرگسالان ممکن است امکان رفتن کلاس حضوری به  دلایل مختلف را نداشته باشند برای کودکان هم این موضوع صدق می کند به همین جهت آموزش پیانو انلاین هم برای کودکان وجود دارد. با نصب کردن نرم افزار پیانو می توانید در کلاس های آنلاین مخصوص کودکان شرکت کنید. با توجه به اینکه این نرم افزار ها ظاهری فانتزی دارند بسیار برای شروع می توانند بچه ها را جذب کنند تا با اشتیاق بیشتری این ساز را به صورت آنلاین فرا بگیرند.

 

اموزش انلاین پیانو رایگان

برخی از اساتید آموزش های خود را در مورد ساز پیانو یا برخی از آموزش های خود را به صورت رایگان بر روی سایت ها قرار داده اند تا به راحتی در دسترس عموم قرار گیرد. برای دانلود تدریس پیانو انلاین تنها کافی است سرچی در مرورگر ها بزنید و در بین سایت های موجود آموزش های آنلاین پیانو که به صورت رایگان بارگذاری شده اند را دانلود کنید. برخی از این آموزش ها به دو قسمت در سایت بارگذاری شده اند بدین صورت که بخش مبتدی آنها به صورت رایگان در دسترس عموم است و بعد از گذراندن دوره مبتدی نیاز است تا شما برای گذراندن بقیه دوره مبلغی را پرداخت نمایید.

پکیج آموزش پیانو

صد در صد برای تدریس پیانو انلاین اساتید نیاز دارند تا پکیج های آموزشی برای شاگردان خود آماده کنند تا هنرجویان در صورت شرکت در این کلاس ها بتوانند از این پکیج ها استفاده کنند. این پکیج ها هم به صورت سی دی، کتاب، جزوه و هم به صورت آنلاین وجود دارند که در صورت خریداری این پکیج ها اگر به صورت کتاب یا … باشد به کمک پیک ها یاذ پست به دست هنرجویان رسیده و اگر به صورت مجازی که معمولا پی دی اف هستند باشد بلافاصله بعد از خرید امکان دانلود وجود دارد. البته مواردی هم پیش می آید که بعد از شرکت در کلاس استادی، کتاب خاصی به شما معرفی می شود تا از کتاب فروشی های شهر خود خرید نمایید. پکیج های آموزش پیانو معمولا به صورت آموزش صفر تا صد هستند که تمام اصول گام به پام در آنها نوشته شده و آموزش داده شده است.

پیانو آنلاین

آموزش پیانو تهران و یا تدریس پیانو انلاین

اگر علاقه مند به یادگیری پیانو هستید در هر سنی که قرار دارید می توانید اساتید مجربی را در تهران بیابید که مشغول آموزش پیانو هستند. اساتید مختلفی که در تهران به تدریس پیانو می پردازند ممکن است به صورت حضوری و یا آنلاین تدریس خود را انجام دهند. برای تدریس پیانو انلاین در تهران می توانید اساتید بسیاری را بیابید که بسیار در کار خود مهارت داشته و یا حتی در دنیا نیز مطرح هستند. تنها کافی است اگر به این ساز علاقه مند هستید ابتدا به دنبال استاد مورد نظر خود در تهران بگردید سپس می توانید آموختن این ساز زیبا را فرا بگیرید.

دانلود دوره اموزش پیانو برای تدریس پیانو انلاین

امیر شمس

اگر تدریس پیانو انلاین را برای فراگیری این ساز انتخاب کرده اید به راحتی می توانید با سرچی ساده به بسیاری از دوره های اموزش پیانو دست پیدا کنید. تعداد محدودی از این دوره ها به صورت رایگان وجود دارند اما مابقی را می توانید با پرداخت مبلغ کمی به راحتی دانلود کنید و از مطالب آنها استفاده نمایید. دوره های اموزش پیانو برای تدریس پیانو انلاین کاملا دقیق و گام به گام آموزش داده شده اند. بهتر است قبل از پرداخت مبلغ مورد نظر برای دوره آموزش پیانو تحقیقی در مورد سایت مورد نظر و آن دوره کرده سپس به فکر خرید این دوره ها بیفتید تا بهترین دوره را برای خود انتخاب کنید.

کلاس پیانو برای کودکان

تدریس آنلاین به کودکان

آموزش پیانو به کودکان باید کاملا تخصصی انجام شود تا در عین حالی که تدریس کاملا تخصصی انجام شود کودکان را به این ساز علاقه مند کند. یکی از موارد مهمی که در تدریس به کودکان وجود دارد گیرایی بالا کودکان برای فراگیری دروسی همانند موسیقی یا پیانو است. نواختن پیانو حتی برای کودکان نیازمند تمرین مکرر به همراه داشتن انگیزه است که خوشبختانه با توجه به راه های خلاقانه ای که برای تدریس  پیانو انلاین به کودکان آمده است، باعث بالا رفتن اشتیاق کودکان به یادگیری این ساز می شود. در زمان کلاس پیانو برای کودکان باید به موارد مهمی مانند توانایی شناخت نت ها، درک ریتم در کلاس ها و … کودکان بسیار توجه داشت. یکی از موارد مهمی که باید اساتیدی که به کودکان آموزش می دهند بدانند میزان استعداد کودکان است که صد در صد با هم متفاوت بوده و هیچ عنوان کودک را نباید در هنگام یادگیری تحت فشار قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *